SYNCRO

OPTYSCAN

Opatentowany przez SYNCRO, OPTYSCAN reprezentuje najnowszą technologię pomiaru folii na rynku. Główne zalety w porównaniu z innymi technologiami dostępnymi obecnie na rynku:

- Technologia NIR, oparta na koncepcji interferometru, pozwala na uniknięcie certyfikacji.

- Optyka ma dużo mniejszą strefę pomiarową (1 mm), dzięki czemu dokładność i precyzja pomiaru jest większa i lepsza w porównaniu z IR, rentgenem czy Beta-Ray, które mają strefy pomiarowe od 5 do 20 mm.

- Optyka nie wymaga żadnego odbiornika.

- Jeśli film porusza się w górę i w dół lub występują drgania, jakość pomiaru pozostaje taka sama.

- Dzięki unikalnej instalacji na rolce schładzającej OPTYSCAN zagwarantuje szybszą reakcję w automatycznej kontroli profili dzięki bliskości matrycy, szczególnie podczas uruchamiania, gdzie każdy metr wytłaczanej folii jest ważny.

- Podczerwień i promieniowanie rentgenowskie wymagają albo zmiany filtra lub parametrów przy każdej zmianie materiału i są również bardzo wrażliwe na warunki otoczenia, podczas gdy system OPTYSCAN nie wymaga żadnej kalibracji po skonfigurowaniu.

- Dokładność do 0,1 mikrona.

- Inne systemy tracą dokładność z powodu wibracji spowodowanych dużą prędkością linii, podczas gdy OPTYSCAN dzięki instalacji na linii cast nie będzie narażony na żadne wibracje, które wpłyną na pomiar.

- Dzięki instalacji bezpośrednio na linii, długość całości można zmniejszyć o około 2-3 metry, oszczędzając miejsce, konstrukcję ramy i rolek.KANITECH Michał Królik

Ul. Warszawskie Przedmieście 15
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-226-62-28

Tel: +48 25 749 70 34

e-mail: biuro@kanitech.plWyślij wiadomość:KANITECH Michał Królik © 2016-2022
Design & Software www.strefaweb.pl