SYNCRO

SYNTROLgauge

SYNTROL GAUGE służy do automatycznego sterowania śrubami termicznymi stosowanymi w matrycach płaskich do regulacji grubości folii/arkuszy poprzez mechaniczną manipulację głowicą.

Dzięki inteligentnemu sterowaniu, specjalne odwzorowanie matrycy pozwoli systemowi na kompensację zagłębień materiału i profilowanie w celu osiągnięcia najściślejszej kontroli parametrów, a tym samym najlepszego produktu.

Automatyczne sterowanie profilem SYNTROL GAUGE nadaje się również do stosowania na liniach z rozdmuchem folii.

Może być podłączony do matrycy OEM z termicznymi nagrzewnicami kasetowymi, aby zmodyfikować otwieranie/zamykanie wargi matrycy w zależności od jej docelowej grubości. Może również być dostarczony wraz z automatyczną kontrolą wargi Syncro AUTO flex lub być połączony z automatycznymi pierścieniami powietrznymi. Daje to nam  kontrole profilu za pomocą temperatury powietrza ustawionej poprzez docelową grubość.

SYNTROL GAUGE jest oparty na komercyjnej, modułowej elektronice PLC i zapewnia prostą, praktyczną obsługę poprzez dostarczenie operatorowi wszystkich informacji potrzebnych do przejrzystej i intuicyjnej obsługi systemu za pomocą panelu dotykowego HMI na pokładzie. W aplikacji z rozdmuchem folii byłby on sterowany i podłączony do dowolnego systemu pomiarowego SYNCRO.


KANITECH Michał Królik

Ul. Warszawskie Przedmieście 15
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-226-62-28

Tel: +48 25 749 70 34

e-mail: biuro@kanitech.plWyślij wiadomość:KANITECH Michał Królik © 2016-2022
Design & Software www.strefaweb.pl