ST-Blowmoulding

Seria ISIT

Seria maszyn do wytłaczania z rozdmuchem z głowicami typu akumulatorowego przeznaczona do produkcji elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu opakowaniowego, samochodowego, zabawek i części technicznych do 2000 litrów pojemności. 

Cała maszyna została zaprojektowana z myślą o niezawodności i ergonomii pracy. Zastosowane rozwiązania pozwalają na szybkie zmiany produkcji a układ zamykania formy z "3 płytami" oraz możliwością całkowitego wycofania platformy z ekstruderem poza przestrzeń formy pozwala na montaż form od góry z wykorzystaniem suwnicy.

Zastosowane nowoczesne ekstrudery wykorzystujące technologię HEX (High Efficiency Extrusion – Wytłaczanie z wysoką sprawnością), pozwalają na znaczące zmniejszenie zużycia energii przy jednoczenym zwiększeniu wydajności ekstrudera dla konkretnej wartości L/D. Maszyny z serii ISIT zostały sklasyfikowane w w 10 najwyżeszj grupie energooszczędności zgodnie z klasyfikacją Euromap.

Nowoczesny system sterowania dostępny w języku polskim zapewnia intuicyjna obsługę i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz rejestrację wszystkich alarmów i zdarzeń oraz parametrów procesowych.

Dzięki zastosowanym materiałom i komponentom najwyższej jakości maszyny ST-Blowmoulding charakteryzują się długoletnią bezawaryjną pracą.  Funkcje samodiagnostyki i zdlanego dostępu serwisowego pozwalają skrócić czas i koszt serwisu do minimum.


Siła zamykania formy 22 do 160 T
Układ zamykania formy z "3 płytami"
Pojemność głowicy 3 do 80 l
Rodzaj ekstrudera HEX

KANITECH Michał Królik

Ul. Warszawskie Przedmieście 15
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-226-62-28

Tel: +48 25 749 70 34

e-mail: biuro@kanitech.plWyślij wiadomość:KANITECH Michał Królik © 2016
Design & Software www.strefaweb.pl