ST-Blowmoulding

Seria ASPI

Seria maszyn do wytłaczania z rozdmuchem w technologi formowania 3D, ta grupa produktowa jest konikiem firmy ST-Blowmoulding, w której jest ona światowym liderem pod kątem ilości wyprodukowanych maszyn i wprowadzanych innowacji. Dzięki podciśnieniowemu rozprowadzaniu rekawa po formie maszyny te pozwalają na produkcję elementów o złożonych przestrzennie kształtach przy minimalnej ilosci odpadu technologicznego. Maja one główne zastosowanie w przemyśle samochodowym i produkcji orurowania do urządzeń AGD.

Cała maszyna została zaprojektowana z myślą o niezawodności i ergonomii pracy. Zastosowane rozwiązania pozwalają na szybkie zmiany produkcji a nowoczesne ekstrudery pozwalają na produkcje elementów z poliolefin jak PP i PE ale również tworzyw technicznych jak PA6, PA66, PA12, TEEE, PPA i PPS również z dodatkiem włókna szklanego. Temperatura pracy może osiagać nawet 350°C. Dzięki opatentowanemu systemowi 4WDS, kontrola grubości rękawa jest jeszcze bardziej dokładna i pozwala na zachowanie jednakowej grubości ścianek po całym obwodzie elementu nawet przy bardzo złożonych kształtach.

 

Maszyny te mogą wystepować w wersjach do produkcji elementów wielowarstwowych zarówno w technologi CO-EX, gdzie konkretna ilosć warstw jest obecna na całej długości elementu jak i SE-CO (sequential coextrusion) gdzie różne materiały mogą być wykorzystane naprzemiennie w różnych miejscach elementu np. materiał twardy-miękki- twardy.

Nowoczesny system sterowania dostępny w języku polskim zapewnia intuicyjna obsługę i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz rejestrację wszystkich alarmów i zdarzeń oraz parametrów procesowych.

Dzięki zastosowanym materiałom i komponentom najwyższej jakości maszyny ST-Blowmoulding charakteryzują się długoletnią bezawaryjną pracą.  Funkcje samodiagnostyki i zdlanego dostępu serwisowego pozwalają skrócić czas i koszt serwisu do minimum.


Siła zamykania formy 7 do 40 T
Układ zamykania formy bezkolumnowy
Pojemność głowicy 0,5 do 4 l
Rodzaj ekstrudera Standard (przystosowany do pracy z tworzywami technicznymi z dodatkiem GF)

KANITECH Michał Królik

Ul. Warszawskie Przedmieście 15
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-226-62-28

Tel: +48 25 749 70 34

e-mail: biuro@kanitech.plWyślij wiadomość:KANITECH Michał Królik © 2016
Design & Software www.strefaweb.pl