ST-Blowmoulding

Seria E-Move

Seria maszyn do wytłaczania z rozdmuchem w technologi formowania 3D, ta grupa produktowa jest konikiem firmy ST-Blowmoulding, w której jest ona światowym liderem pod kątem ilości wyprodukowanych maszyn i wprowadzanych innowacji. Dzięki podciśnieniowemu rozprowadzaniu rekawa po formie maszyny te pozwalają na produkcję elementów o złożonych przestrzennie kształtach przy minimalnej ilosci odpadu technologicznego. Maja one główne zastosowanie w przemyśle samochodowym i produkcji orurowania do urządzeń AGD.

Cała maszyna została zaprojektowana z myślą o niezawodności i ergonomii pracy. Zastosowane rozwiązania pozwalają na szybkie zmiany produkcji a nowoczesne ekstrudery pozwalają na produkcje elementów z poliolefin jak PP i PE ale również tworzyw technicznych jak PA6, PA66, PA12, TEEE, PPA i PPS również z dodatkiem włókna szklanego. Temperatura pracy może osiagać nawet 350°C. 

Nowoczesny system sterowania dostępny w języku polskim zapewnia intuicyjna obsługę i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta oraz rejestrację wszystkich alarmów i zdarzeń oraz parametrów procesowych.

Dzięki zastosowanym materiałom i komponentom najwyższej jakości maszyny ST-Blowmoulding charakteryzują się długoletnią bezawaryjną pracą.  Funkcje samodiagnostyki i zdlanego dostępu serwisowego pozwalają skrócić czas i koszt serwisu do minimum.


Siła zamykania formy 7 T
Układ zamykania formy z "3 płytami"
Objętość wtrysku 500 cm3
Rodzaj ekstrudera jednostka wtryskowa

KANITECH Michał Królik

Ul. Warszawskie Przedmieście 15
05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-226-62-28

Tel: +48 25 749 70 34

e-mail: biuro@kanitech.plWyślij wiadomość:KANITECH Michał Królik © 2016-2022
Design & Software www.strefaweb.pl